Национална кампания

Обичам природата – и аз участвам!

Зелена България


Новини
2018-02-16

РИОСВ Шумен уведомява водоползвателите – титуляри на разрешителни за заустване на отпадъчни води в   още

2018-02-15

РИОСВ – Шумен и БД „Черноморски район“ организират конкурс за Световния ден на водата   още

всички новини



Участниците в „Екоколеда 2017“ ще получат награди от РИОСВ - Шумен

2017-12-06 17:02:56

За пета поредна година РИОСВ-Шумен организира конкурс за ръчно изработени коледни картички и играчки за елха от рециклируеми или отпадъчни материали „Екоколеда 2017“.  Конкурсът се проведе в периода 15-30 ноември и в него се включиха 24 детски градини, 19 училища и 2 центъра за деца с увреждания от Шуменска и Търговищка област.

Коледните картички и играчки за елха ще бъдат предложени на коледни базари на 8 декември в сградата на РИОСВ- Шумен, на 11 декември  в ОУ „Д-р Петър Берон“ и  на 16 декември на пл. „Кристал“. Средствата от продажбата ще бъдат предоставени за лечението на тригодишния Калоян Казаков от Шумен, които е с диагноза детски аутизъм и вторичен недоимък на лактозата.

 

В Информационния център на РИОСВ- Шумен участниците в инициативата ще получат грамоти и сертификати за благодетел на 8 декември от 11 ч. Най-добре представилите се ще бъдат наградени с коледни елхи, осигурени от ТП „ДГС Върбица“.

 

 

  • Списък участници, които ще бъдат наградени с коледна елха

 

 

  1. СУ „Цанко Церковски“ с.Никола Козлево

  2. ДГ „Братя грим“ гр.Шумен

  3. ДГ „Конче вихрогонче“ гр. Шумен

  4. ДГ „Дружба“ гр. Шумен

  5. Трето ОУ „Димитър Благоев“ гр.Шумен

  6. ДГ „Латинка“ гр. Шумен

  7. ДГ „Калина Малина“ гр. Нови Пазар

  8. ДГ „Пролет“ гр. Нови Пазар

  9. ДГ „Китка“ гр. Нови Пазар

  10. ДГ „Пчелица“ гр. Шумен

  11. СУ „Йоан Екзарх Български“ гр. Шумен

  12. Девето ОУ „Панайот Волов“ гр. Шумен

  13. ДГ „Изворче“ гр. Шумен

  14. Първо ОУ „Христо Ботев“ гр. Търговище

  15. ДЦДВХУ гр. Шумен

  16. ДЦДУ с. Васил Друмев

  17. ОУ „П.Р.Славейков“ с. Марково

  18. ОбУ „Йордан Йовков“ с. Браничево

  19. СУ „Св.Св. Кирил и Методий“ гр. Смядово

  20. ДГ Пролетна дъга“ гр. Шумен

  21. ДГ „Осми март“ гр. Търговище

  22. ДГ „Пчелица“ гр. Търговище

  23. НУ „Княз Борис I“ гр. Шумен

  24. ДГ „Буратино“ гр. Шумен

  25. СУ „Д-р Петър Берон“ с. Хитрино

  26. ДГ „Първи юни“ с.Хитрино

  27. ДГ „Дружба“ филиал кв. Мътница

  28. ДГ „Златната рибка“ гр. Шумен

  29. ОУ „Д-р Петър Берон“ гр.Шумен

30.ДГ „Слънце“ гр. Шумен

 

         

 


 

 

Назад


Всички права запазени за © РИОСВ - Шумен.
created by mcvbstudio.com